Profesyonel, Nakliyat Hizmetleri, İstanbul Firması

Haberler

Nakliyat Haberleri


Firmamızın tüm nakliyat hizmetlerinde dönem dönem uygulanan etkinlikleri, haberler ve duyurularımıza bu bölüm üzerinden ulaşabilirsiniz.

Parsiyel Nakliyat
Tüm ev eşyası, parça veya farklı eşyalarınızı ülkemizin her tarafına, nakliyat firmaları arasında önder olan Kiptaş ile güvenle gönderebilirsiniz. Nakliye seferlerimiz talepler üzerinde değişken, günlük ve haftalık olmak üzere organize edilir. Müşterimize uygun bir zamanda parsiyel eşyalarının nakliyesi güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

İGDAŞ A.Ş
İstanbul'da Avrupa ve Anadolu Yakasında İGDAŞ binalarında bulunan Ofis.Arşif ve çalışan personellerin evleri firmamız tarafından taşınmaktadır.
Kiptaş Nakliyat işini titiz ve itinali bir şekilde yapmış oldugundan dolayı şirketin taktirini kazanmış.ve Mart 2007 tarihinden bugüne devam eden,İGDAŞ'la işbirligin de vermiş oldugu hizmetteki kalite ve mennuniyetten dolayı devam etmektedir.

DENET CİVATA A.Ş
İstanbul Rami de bulunan fabrika,ofis ve Avrupa yakasında ikamet eden 162 çalışan personellerin evleri,İstanbul Anadolu yakası ve Gebze bölgesine yeni fabrika ve yerleşim yerlerine taşımaktadır. Kasım 2007 tarihinden bugüne devam eden Denet Civata A.Ş ile kusursuz ,profesyonel ekiplerimizle verdigimiz hizmet ve kaliteden dolayı işbirligimiz devam etmektedir.

   
Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat
Ana SayfaEvden Eve NakliyatŞehirler arası Evden Eve NakliyeŞehir içi Evden Eve NakliyatParsiyel TaşımacılıkOfis Taşımacılık
Askılı Tekstil TaşımacılığıAmbalajlamaDepolamaNakliye AraçlarıLojistik HizmetlerNakliyat HaberleriHakkımızdaNakliyat Referanslarımız
İletişimİstanbulSitemap