Profesyonel, Nakliyat Hizmetleri, Firma Profili

Hakkımızda - Firma Profili

Firma Profili


Kiptaş evden eve nakliyat Ltd Şti 1983 yılında İstanbul Bostancı da da Yavuz AYIRKAN tarafından kurulmuştur. Kazanılan güven ve çalışanların kusursuz hizmetiyle her gün gittikçe gelişen firmamız 1995 yılında İstanbul 'un Avrupa ve Anadolu yakasında, Bostancı merkez olmak üzere Kadıköy, Maltepe, Mecidiyeköy ve Ataköy de daha hızlı nakliyat hizmetleri sunmak için yeni ofislerini açmıştır.

Daha sonraki yıllarda başta İzmir ve Ankara gibi metropolleşmiş şehirlerimiz de yeni ofislerimizle siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için açmaya devam etmiştir.

Firmamız, Türkiye'nin dört bir yanında başta evden eve nakliyat olmak üzere taşımacılığı bütün kollarında kaliteli,güvenli,hızlı hizmetler sunmak için 7/24 siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmak amacıyla çalışmaktan gurur duymaktadır..

1983 yılından beri taşımacılık sektöründede başarılı ve kalıcı hizmetlere imza atan Kiptaş nakliyat Ltd Şti Türkiye de taşımacılık sektöründe her alanda büyük bir güce ve güvene sahip firmalardan bir tanesidir.

Hizmet sunmaktan gurur duydugumuz siz müşterilerimize taşımacılığın tüm kollarında aranan gerçek teminat hasar anındada hızlı ve eksizsiz tazminat ödemesi ve aynı zaman da taşıma hizmetleri konusun da müşterilerimize destek sağlamayı prensip edinmiş bulunmaktadır.
Evden Eve Nakliyat İstanbul


Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat
evden eve nakliyat
Ana SayfaEvden Eve NakliyatŞehirler arası Evden Eve NakliyeŞehir içi Evden Eve NakliyatParsiyel TaşımacılıkOfis Taşımacılık
Askılı Tekstil TaşımacılığıAmbalajlamaDepolamaNakliye AraçlarıLojistik HizmetlerNakliyat HaberleriHakkımızdaNakliyat Referanslarımız
İletişimİstanbulSitemap